Nieuwsbrief 3 2019, week 7

*|MC:SUBJECT|*
CadanCe Huidinstituut - Al 22 jaar uw schoonheidsinstituut
WIST JE DAT ...

we op donderdag 21 februari nog 2 plekken vrij hebben voor permanente make-up?

Heb je moeite om je wenkbrauwen mooi en gelijk te tekenen? Of heb je de laatste jaren steeds minder haar bij je wenkbrauwen? Wil je vollere wenkbrauwen met een strakke natuurlijke vorm? Twijfel niet meer om bij ons permanente make-up te laten zetten!

Ik, Sophie Imbert, eigenaresse van CadanCe Huidinstituut, heb zelf 2 jaar getwijfeld, voordat ik de stap durfde te nemen. Veel vragen kwamen bij mij op:

  • Wat als het mislukt? Of als ik het niet mooi vind? Moet ik dan mijn hele leven met mijn nieuwe wenkbrauwen rondlopen?
  • Wordt het echt niet te donker?
  • Valt het straks niet teveel op?

Maar wat een verlies van mijn tijd….

Toen ik het uiteindelijk, na een goed advies, toch had gedaan, was ik zo ontzettend blij met het resultaat! Alles werd met mij besproken: de vorm, de kleur. Vooraf werd alles ook getekend, zodat ik precies wist hoe mijn wenkbrauwen eruit zouden komen te zien. Ik heb de eerste paar dagen denk ik wel ieder uur naar mijn wenkbrauwen gekeken. Zo mooi vond ik ze!

 


Door de professionele aanpak van de specialisten bij CadanCe Huidinstituut kun jij ook vertrouwen op een mooi en natuurlijk resultaat.

Bel snel naar 070-3680456 om je plekje op donderdag 21 februari om 12.00 of 14.00 uur te reserveren! 
GRATIS HUIDANALYSE EN SAMPLES

Ben je al 6 maanden of langer niet meer bij CadanCe Huidinstituut geweest voor een behandeling? Dan hebben we een mooie actie voor jou! We willen de drempel om goed voor je huid te gaan zorgen zo laag mogelijk maken.

Maak een afspraak voor een gratis huidanalyse en ontvang daarbij een sample-pakket van 3 producten cadeau! Aan de hand van de huidanalyse leggen we je uit welke behandeling het beste bij je huid past, zodat je direct resultaat kunt zien.

 
Gratis huidanalyse (30 min) + sample-pakket
MURAD-ACTIE

Bij aankoop van een Murad City Skin Overnight Detox ontvang je nu deze Bright Away-set van Murad cadeau voor een schitterende gloed! De set heeft een waarde van €37,00.

* Zolang de voorraad strekt.

 
LA COLLINE-ACTIE

Bij aankoop van de Cellular Vital Eye Mask van La Colline ontvang je nu ook een oogbehandeling (eyeology) cadeau ter waarde van €92,50!

Wees er snel bij, want deze actie is slechts geldig tot zaterdag 2 maart!
  • 15 jaar ervaring in Anti-Aging
  • ACNE- behandelingen (mogelijk) vergoed door de zorgverzekering
  • Huidscan met DNA onderzoek

Contactgegevens CadanCe Huidinstituut

Vlierboomstraat 461
2564 JD Den Haag

Tel.   070 36 804 56
Mail. [email protected]

Wil je deze nieuwsbrieven niet meer ontvangen?
Wijzig je profiel | Afmelden nieuwsbrief

*|IF:REWARDS|* *|HTML:REWARDS|* *|END:IF|*